Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domix_2018/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
O firmie – Domix
O firmie banner

O firmie

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domix s. c. powstało w 2001 roku jako spółka cywilna. Siedziba spółki mieściła się przy ul. Lenartowicza 7a w Bydgoszczy. Od stycznia 2011 r. główną siedzibą spółki jest Smoleńska 1a w Bydgoszczy.

 

W pierwszych latach swojej działalności podstawowym zakresem działania była sprzedaż okien, roletek, żaluzji i innych akcesoriów okiennych w punktach sprzedaży, zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy i okolic, oraz w Sławnie, Kołobrzegu i Poznaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firma w 2003 roku rozpoczęła świadczenie usług montażowobudowlanych. Rozszerzono również zakres sprzedaży o rolety zewnętrzne aluminiowe.

Dalszy rozwój firmy zdeterminował zakup linii technologicznej do produkcji okien i drzwi z PVC. Skutkowalo to podpisaniem umowy współpracy z firma BRUEGMANN Sp. z o.o. producentem profili PVC.

 

Lata 2005 – 2009 to dalszy rozwój firmy, podpisanie umowy współpracy z firmą PROFINE i rozpoczęcie produkcji na profilach TROCAL i KBE.

Na początku roku 2007, uruchomiona została również podstawowa linia do produkcji ślusarki aluminiowej, która dawała możliwości produkcji drzwi i okien aluminiowych. Okazało się to przysłowiowym strzałem w dziesiątke, ponieważ intensywny rozwój rynku ślusarki i stolarki aluminiowej pozwolił na powiększenie produkcji.

O firmie Second Img

Firma DOMIX zdecydowała się w 2009 roku na zakup nowoczesnej linii technologicznej, sterowanej cyfrowo, firmy ELUMATEC, do produkcji wszelkich systemów aluminiowych. Spowodowało to nawiązanie współpracy z koncernami takimi jak ALIPLAST, ALUPROF, WICONA, SCHUCO, YAWAL.

 

W 2010 roku zaprzestano produkcji stolarki budowlanej z PVC. Na dzień dzisiejszy DOMIX jest producentem okien i drzwi , zabudów wewnętrznych przeszklonych, ogrodów zimowych oraz szeroko rozumianych fasad. W ostatnim roku poszerzono profil działalności o drzwi i witryny przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 15 EI 120. Specjalizujemy się w realizacjach obiektowych.

W ostatnich latach nasza produkcja wyniosła ok. 1200 m2 powierzchni/miesiąc.

Maszyny CNC

Pracujemy na systemie LOGIKAL, który zapewnia automatyzację i cyfryzację produkcji (maszyny CNC sterowane cyfrowo poprzez dział techniczny). Co poprawia jakość, eliminuje błędy i przyspiesza realizację.

Domix w liczbach

Jesteśmy przedsiębiorstwem projektującym zgodnie z wizją klienta. Naszą specjalnością są przeszklone przestrzenie.

Oferujemy drzwi i okna wyprodukowane z aluminium. Zapewniamy estetyczne, gwarantujące bezpieczeństwo produkty.

100

ponad 100
zrealizowanych inwestycji

17

17 lat
doświadczenia

posiadamy wszystkie
certyfikaty i aprobaty

Formularz
kontaktowy